Stanislav Paseka

Mým posláním je pomáhat vysoce motivovaným svěřenecům ke garantovaným a dlouhodobě udržitelným výsledkům

Získat sexy postavu a kondici, kterou Ti bude každý závidět a v které se budeš cítit skvěle?

Mít sílu, funkční tělo bez bolestí a hlavně vysoké sebevědomí, v kterém se budou odrážet Tvoje každodenní rozhodnutí a jednání? 

JAK SE TI LÍBÍ TAKOVÁ PŘEDSTAVA?

Povím Ti jeden příběh..

Za 14 let, co cvičím, jsem udělal snad všechny chyby, které jde. 

Opakovaně jsem zacházel do všemožných extrémů, vyzkoušel prakticky všechny dostupné stravovací návyky a tréninkové postupy.

Spolupracoval s řadou českých i zahraničních kvalitních i méně kvalitních trenérů, z nichž některé spolupráce vedly k opakovanému JOJO efektu, zoufalství, ztrátě sebekontroly a vyhoření.

Bylo to právě dno, touha nevzdávat se a dosáhnout nejlepší možné postavy, které přirozenou cestou bez použití steroidů a dalších zakázaných látek lze.

Právě to mě vedlo ke kroku, začít se vzdělávat v zahraničí, absolvovat řadu mezinárodních kurzů a opakovaně spolupracovat i se zahraničními trenéry.

Nyní mám za sebou stovky spokojených svěřenců a jejich řady stále rostou.

Asi Ti je jasné, že zdravý životní styl a vše co s ním souvisí miluju a navíc věřím, že každý z nás se narodí s určitým posláním.

Mým posláním je pomáhat vysoce motivovaným svěřencům ke garantovaným a dlouhodobě udržitelným výsledkům skrze využití nejnovějších a hlavně nezávislých vědeckých studií, všech dobrých i špatných zkušeností a díky nim Ti pomoct předejít chybám, které jsem udělal já sám i někteří moji trenéři. 

A hlavně Ti pomoct osvojit si zdravé návyky, z kterých budeš těžit už napořád.

PRVNÍ KROK MŮŽEŠ UDĚLAT JEŠTĚ DNES!

Připoj se do komunity Zdravější, Výkonnější, Sebevědomější úplně ZDARMA!

.